Wigilia w Przedszkolu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Graj   

17 grudnia br. odbyła sie w naszym przedszkolu Uroczysta Wigilia.

Dzień rozpoczął się od teatrzyku, który przyjechał do naszego przedszkola z Krakowa. Następnie pojawił się u nas sam św. Mikołaj, który przyniósł prezenty nie tylko dlo każdego dziecka, ale również do sal - wspaniałe zabawki, które wywołały wielki entuzjazm wśród przedszkolaków. Były Klocki Lego, interaktywne lalki, wózki, domki dla lalek, parkingi dla samochodów, puzzle i gry edukacyjne. Znalazły się także drobne upominki dla Pań ;) Po obdarowaniu prezentami wspólnie ze św. Mikołajem dzieci i panie pozowały do zdjęć pamiątkowych.

Po tej części nastąpiła wspołna Wigilia. Wszystkie grupy wraz z paniami zasiadły do stołów przykrytych białym obrusem na sali rytmicznej. Do uroczystego obiadu zasiedli też zaproszeni goście: ks. Łukasz Słociński, przedstawiciel ref. Edukacji i Kultury Katarzyna Dudzińska, przewodniczący Rady Rodziców Paweł Konaszewicz, emerytowani dyrektorzy przedszkola Władysława Matecka oraz Dorota Kasperkowiak, p. Jola Zaporowska oraz Rodzice - przedstawiciele Trójek Grupowych. Na wstępie po przywitaniu przez p. Dyrektor wszyscy uczestnicy przełamali się opłatkiem życząc sobie spokojnych Świąt przepełnionych miłością i radością. Wspólny posiłek rozpoczął się tradycyjnie czerwonym barszczem z makaronem w kształcie uszek, potem były ziemniaczki, rybka i kapusta kiszona z pieczarkami.

Wspólnie zjedzony został także podwieczorek - tradycyjne pierniczki śwateczne, mandarynki i cukierki...

Dzień pełen wrażeń z pewnością zapisze sie w pamięci każdego dziecka.

 

galeria w przygotowaniu...

 

Zegar

Ulti Clocks content

Imieniny

Wczoraj: Romany Damiana
Dzisiaj : Macieja Marka
Jutro: Cezarego Donata

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości 

Redakcja

Witrynę adminstruje: Agnieszka Graj Małgorzata Wiedemann

BIP

Reklama

Herb Polski

Reklama