Dnia 12.06.2019 r. w grupie „Zajączków” odbyła się wyjątkowa uroczystość: ,,Pożegnania nadszedł czas…” . O godzinie 14:30  Pani Dyrektor Małgorzata Ćmakowska oficjalnie rozpoczęła uroczystość witając serdecznie przybyłych  gości. Były życzenia i podziękowania ze strony Pani Dyrektor dla najbardziej zaangażowanych i  aktywnych rodziców na rzecz przedszkola. Rodzice w podziękowaniu otrzymali od Pani Dyrektor  dyplomy ,, Przyjaciela Misia Uszatka”.

Pięknie ubrani, z  uśmiechami na twarzach, dzieci z grupy „Zajączków” powitały zebranych gości dostojnym polonezem. Po części oficjalnej nastąpiła część artystyczna. Tradycyjnie postawiliśmy na humor i dobrą zabawę. Na pożegnanie  przygotowaliśmy dla naszych gości nietypowe przedstawienie. Było to humorystyczne sprawozdanie z czterech wspólnie spędzonych lat w przedszkolu. Przedszkolaki bezbłędnie zaprezentowały program artystyczny, pięknie recytowały wiersze, nie zabrakło piosenek wyśpiewanych na całe gardło przez naszych małych artystów i pięknych układów tanecznych. W przygotowanie uroczystości dzieci włożyły wiele pracy. Występy artystyczne bardzo podobały się zaproszonym gościom, nie zabrakło gromkich braw jak i łez wzruszenia.

Na zakończenie uroczystości nasi mali bohaterowie dnia, otrzymali z rąk Pani Dyrektor w pełni zasłużone dyplomy ukończenia przedszkola oraz upominki zakupione przez rodziców. Nie zabrakło pięknych podziękowań dla nauczycieli ze strony rodziców.

Następnie goście zostali zaproszeni do sali „Zajączków” na uroczysty  poczęstunek przygotowany przez rodziców. Był już to ostatni wspólnie spędzony razem czas.

Raz jeszcze gratulujemy naszym przedszkolakom. Życzymy wielu sukcesów w szkole, a na najbliższe dni, samych słonecznych chwil i wspaniałych, wakacyjnych przygód!

Dziękujemy rodzicom za wspólnie spędzony czas, pomoc i wsparcie.

Pamiętajcie o nas, o swoim przedszkolu 🙂

Dominika Mucha

galeria