11.01.2010r. – Grupa 2

Dla naszych Babć i Dziadków przygotowaliśmy wiele niespodzianek. Wystąpiliśmy we wielkopolskich strojach ludowych prezentując dawne tańce tj. „Wiwat”, „Maryneczka”. Były również wiersze i piosenki pełne miłości i podziękowań za troskę, pracę i cierpliwość włożoną w nasze wychowanie. Po wręczeniu własnoręcznie wykonanych laurek zaprosiliśmy Babcie i Dziadków do naszej sali na słodki podwieczorek.
To była udana uroczystość, wszyscy wracali do domu zadowoleni i uśmiechnięci.

Magdalena Szyniszewska


 

11.01.2010r. – Grupa 3

Niezwykle ciepło w to mroźne styczniowe południe, dzieci z grupy III powitały przybyłych do przedszkola gości, swoich Dziadków i Babcie. Podczas uroczystości z okazji ich święta, wnuczęta zaprezentowały program artystyczny, składający się z okolicznościowych wierszy, piosenek oraz tańców. Występy dzieci były wyrazem miłości i przywiązania dla przybyłych gości, którzy nie ukrywając swojego wzruszenia nagradzali popisy małych artystów gromkimi brawami. Miłym akcentem tej uroczystości była wspólna zabawa przedszkolaków i gości przy muzyce.

Po części artystycznej dzieci złożyły swoim ukochanym Babciom i Dziadkom płynące z serca życzenia oraz wręczyły własnoręcznie przygotowane upominki.

Uroczystość zakończyła się zaproszeniem na słodki poczęstunek oraz krótką sesję fotograficzną, która upamiętniła ten wyjątkowy dla wszystkich dzień.

Aldona Tuszyńska


 

13.01.2010r. – Grupa 1

 

Mirela Konieczna


 

13.01.2010r. – Grupa 4

Z grzeczniutkim ukłonem, z uśmiechem radości… tymi słowami w dniu 13.01.2010r. dzieci z grupy IV powitały swoich Dziadków na uroczystym spotkaniu z okazji DNIA BABCI I DZIADKA. Przedszkolaki zaprezentowały wierszyki, inscenizację oraz improwizację ruchową do piosenek. Po części artystycznej najmłodsi życzyli swoim Babciom i Dziadkom dużo zdrowia i uśmiechu, wręczając samodzielnie przygotowane wcześniej upominki. Uroczystość zakończyła się wspólnym,słodkim poczęstunkiem. Atmosfera tej uroczystości była wspaniała, podziękowań ze strony gości nie było końca. Dzieci poczuły się prawdziwymi gospodarzami placówki przedszkolnej.

Hanna Jankowska


 

13.01.2010r. – Grupa 5

„ Kochani, dziś okazja rzadka
Mamy Dzień Babci oraz Dziadka…”

Tymi słowami w dniu 13.01.2010r dzieci 6-letnie powitały licznie przybyłych do przedszkola niecodziennych gości, Babcie i Dziadków, na uroczystość zorganizowaną z okazji ich święta. Sześciolatki zaprezentowały specjalnie przygotowany na tę okazję bogaty program artystyczny – „ Jasełka” oraz pełne miłości i wdzięczności wiersze i piosenki. Ciepło i tkliwie przypatrywali się dziadkowie występom swoich wnucząt, a na twarzach miłych gości można było zaobserwować radość, łzy szczęścia i wzruszenia.

Po występach dzieci złożyły Dziadkom i Babciom serdeczne życzenia długich lat w dobrym zdrowiu i radości oraz uśmiechu na co dzień, wręczając im własnoręcznie przygotowane upomink i- drzewka szczęścia oraz laurki.

Uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem, który był okazją do rozmów, wspomnień i bliższego poznania.

Małgorzata Wiedemann


 

galeria w przygotowaniu…