Ogłoszenia

Uwaga Rodzice !!!

W związku z obostrzeniami które weszły w życie  27 marca 2021 r. przedszkole będzie nieczynne do dnia 18 kwietnia 2021 r.

REKRUTACJA 2021/2022

W ZWIĄZKU Z OBOWIĄZUJĄCYM REŻIMEM SANITARNYM , POTWIERDZENIE WOLI UCZĘSZCZANIA DO PRZEDSZKOLA, MOŻNA ZŁOŻYĆ W PLACÓWCE DO KTÓREJ DZIECKO ZOSTAŁO ZAKWALIFIKOWANE ( W DNIACH OD 7 DO 14 KWIETNIA 2021 r.) W TRZECH FORMACH:

  1. PAPIEROWA (TRADYCYJNA) NA DRUKU ZAMIESZCZONYM NA STRONIE INTERNETOWEJ PRZEDSZKOLA I DOSTARCZENIE DO  PLACÓWKI W GODZINACH OD 7.00 DO 15.00.
  2. ELEKTRONICZNA, TZN. WYPEŁNIONY OBOWIĄZUJĄCY DRUK Z PODPISEM RODZICA, SKAN LUB ZDJĘCIE TEGO DOKUMENTU I PRZESŁANIE W TEJ FORMIE DROGĄ MAILOWĄ NA ADRES PRZEDSZKOLA   przedszkolenr2swarzedz@onet.pl
  3. ELEKTRONICZNA DOSTĘPNA NA STRONIE   NABÓR VULCAN W WITRYNIE KANDYDATA , W DZIALE AKTUALNOŚCI

UWAGA RODZICE !!!

Drodzy Rodzice!

W związku z nowymi obostrzeniami wchodzącymi w życie w sobotę 27 marca aż do 9 kwietnia przedszkole będzie nieczynne.Decyzją władz rodzice wykonujący pracę w służbach mundurowych oraz medycznych walczących z covidem mogą mieć zapewnioną opiekę przedszkolną, jeżeli nie są w stanie tej opieki dziecku zapewnić w inny sposób.W naszej placówce takich rodziców mamy zaledwie kilku. Dlatego proszę do jutra rana do godz. 9:00 o informację, który z rodziców chce z tej opcji skorzystać z podaniem zawodu, który wykonuje.Zaznaczam, że będzie to wtedy mała grupa dzieci z różnych grup czyli forma dyżuru.Po tym terminie nie będzie można już zgłosić dziecka. Jeśli takich zgłoszeń nie będzie placówka będzie zamknięta a nauczanie w formie zdalnej (logopedia również).Kontakt drogą elektroniczną przedszkolenr2swarzedz@onet.pl .Przykro nam, że po raz kolejny nie odbędzie się śniadanie wielkanocne, dlatego dziś i jutro zostaną dzieciom wydane niespodzianki od zajączka. 

Pozdrawiam Małgorzata Ćmakowska dyrektor Przedszkola.

UWAGA RODZICE !!! WAŻNE !!! ZMIANA TERMINU DYŻURU LETNIEGO 2021 r.

PO USTALENIACH Z ORGANEM PROWADZĄCYM DYŻUR LETNI ODBĘDZIE SIĘ W MIESIĄCU SIERPNIU 2021 r.

Na dzień dzisiejszy zgodnie z zaleceniami GIS będzie to dyżur tylko dla dzieci z naszej placówki. Jeżeli nastąpią zmiany w tym zakresie zostaną Państwo powiadomieni o możliwości zapisu do innej placówki.

REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLA NA ROK 2021/2022

UWAGA  RODZICE

Rodzice , którzy deklarują chęć kontynuacji edukacji przedszkolnej swoich dzieci w naszej placówce zobowiązani są do złożenia deklaracji o kontynuacji wychowania przedszkolnego w terminie od

                                             01.02. r. do 15.02.2021 r. !!!

Druk deklaracji do pobrania ze strony internetowej przedszkola lub z powodu braku możliwości , bezpośrednio w placówce w godzinach 7.00 do 15.00.

Niezłożenie deklaracji w w/w terminie jest równoznaczne z rezygnacją i miejsce to zostanie automatycznie udostępnione w naborze na rok 2021/2022.

Wszelkie informacje dotyczące rekrutacji zamieszczone są w zakładce REKRUTACJA .

Balik karnawałowy

Szanowni Rodzice!

Tegoroczny balik karnawałowy odbędzie się 02.02.2021r. Z uwagi na reżim sanitarny zabawy taneczne odbędą się w poszczególnych salach .

Prosimy o przygotowanie strojów dla dzieci.

UWAGA RODZICE -WAŻNE !!!

INFORMUJEMY, ŻE W DNIU 24.12.2020 r.(WIGILIA) i 31.12.2020 r.(SYLWESTER) PRZEDSZKOLE „MIŚ USZATEK” BĘDZIE NIECZYNNE.

PROSIMY RÓWNIEŻ O DEKLARACJĘ CZY DZIECI BĘDĄ OBECNE W DNIACH 28-30.12.2020 r.

INFORMACJĘ PROSIMY PRZEKAZYWAĆ DROGĄ ELEKTRONICZNĄ DO NAUCZYCIELA PROWADZĄCEGO GRUPĘ LUB TELEFONICZNIE DO BIURA PRZEDSZKOLA W GODZINACH OD 7.00 DO 15.00 .

PROSIMY O INFORMACJĘ ZWROTNĄ DO DNIA 21.12.2020 r.

WIGILIA PRZEDSZKOLNA 2020 r.

Informujemy, iż w dniu 18.12.2020 r. odbędzie się w naszym przedszkolu uroczysta WIGILIA dla wszystkich dzieci . Z uwagi na reżim sanitarny każda grupa będzie świętować w swojej sali dydaktycznej. Zapraszamy do uroczystego ubioru dla dzieci.

W przypadku gdy dziecko nie będzie uczestniczyło z jakiegoś powodu w uroczystości, prosimy o odbiór upominku świątecznego w poniedziałek 21.12.2020 r.

Jednocześnie cały personel Przedszkola „Miś Uszatek”składa wszystkim Rodzicom i dzieciom ciepłych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku 2021 r.

Angielskie Boże Narodzenie czyli Christmas - EzLearn

UWAGA RODZICE !!!

Z dniem 30.11.2020 r. wznawiamy zajęcia w przedszkolu w normalnym trybie. Jednak prosimy Państwa o szczególną ostrożność i przemyślaną decyzję co do przyprowadzania dzieci do placówki.

Prosimy o zapoznanie się z ostatnimi aktualizacjami dotyczącymi wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego.

Dyrektor Przedszkola nr 2 w Swarzędzu.

UWAGA RODZICE , BARDZO WAŻNE !!!

W ZWIĄZKU Z WYSTĄPIENIEM KOLEJNYCH PRZYPADKÓW COVID-19 W PRZEDSZKOLU W TYM RÓWNIEŻ W KUCHNI , ZA ZGODĄ ORGANU PROWADZĄCEGO ZAWIESZAM ZAJĘCIA do 27 LISTOPADA W CELU ZORGANIZOWANIA PRACY PLACÓWKI.

O NASTĘPNYCH DECYZJACH ZOSTANĄ PAŃSTWO POINFORMOWANI ODRĘBNYM E-MAILEM.

DZIĘKUJĘ ZA ZROZUMIENIE, DYREKTOR PRZEDSZKOLA