W naszym przedszkolu 19 października 2011 roku odbyła się uroczystość „Pasowania na przedszkolaka”.

 Był to pierwszy tak ważny i poważny debiut przedszkolaków z najmłodszej grupy. Dzieci podeszły do tego z entuzjazmem, przez wiele dni pilnie uczyły się piosenek, wierszy i tańców, cierpliwie znosiły próby części artystycznej. Był to dla dzieci ogromny ale miły wysiłek, z jednej strony trwał ciągle okres adaptacyjny związany z przyjściem do przedszkola, a z drugiej strony musiały się skupić na nauce, na próbach. Uporały się z tym ciężarem doskonale, czego efekt Rodzice mogli podziwiać.                                       

 Najmłodsi na tle pięknej dekoracji zaprezentowali różnorodny program artystyczny, który został nagrodzony przez rodziców oraz zaproszonych gości gromkimi brawami.  Pasowania, „zaczarowaną łapką” MISIA USZATKA dokonała nasza Pani Dyrektor. Każdy przedszkolak otrzymał pamiątkowy dyplom . Nie jednemu z rodziców łezka zakręciła się w oku . Na zakończenie panie zaprosiły rodziców na słodki poczęstunek.                                 

 Na pewno był to niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń zarówno dla rodziców, wychowawców, jak i dla maluchów.

                                                                                                                     Hanna Jankowska

 

galeria