„Kart w kalendarzu było nie mało

codziennie jedną zdejmował czas.

I cóz powiedzieć? Ot przeleciało,

Czas przedszkolny minął, jak z bicza trzasł.”

 

9.06.2010r. w godzinach popołudniowych nasze sześciolatki  wraz z najbliższymi przeżywały niecodzienną uroczystość- Pożegnanie Przedszkola- kończacą pierwszy etap nauki.

 

Zgromadzonych gości powitała p. dyrektor Małgorzata Ćmakowska, która podziękowała wszystkim rodzicom za czteroletnią współpracę, aktywne uczestnictwo w życiu społeczności przedszkolnej oraz wspaniałą postawę przyjaciół przedszkola.

Po krótkim powitaniu nadszedł czas na specjalnie przygotowany program artystyczny w wykonaniu naszych absolwentów. Dzieci odświetnie ubrane powitały gości wspaniałym polonezem, który wywołał ogromne wzruszenie.  Przygotowanymi wierszami, piosenkami i tańcami  wspominały cztery lata przedszkolnego życia. Program artystyczny w wykonaniu naszych absolwentów spotkał się z ogromnym uznaniem, o czym świadczyły gromkie brawa.

Spotkanie nie było wolne od wzruszen i łez. W nie jednym oku zakręciła sie łza, gdy dzieci zaśpiewały pożegnalną piosenkę rozpoczynającą sie słowami:”Ostatni raz z kolegami, przy stoliku w naszej sali usiedliśmy dziś…”.

Po części artystycznej nadszedł czas na upominki dla naszych absolwentów. Dzieci otrzymały dyplomy, książki oraz pamiątkowe zdjęcia.

Uroczystość  zakończyła się ostatnim, wspólnym poczęstunkiem.

To był wyjątkowy, niezapomniany i pełen wzruszeń dzień dla naszej społeczności przedszkolnej oraz zaproszonych gości. Nawet niebo płakało żegnając odchodzacych przedszkolaków.

Dziękujemy wszystkim Rodzicom za współpracę, wsparcie i dobre słowo. Naszym absolwentom życzymy wielu sukcesów w szkole!

14.06.br.sześciolatki uroczyście pożegnały się ze swoimi młodszymi kolegami i koleżankami. Młodsze dzieci przygotowały dla naszych absolwentów pożegnalną piosenkę oraz wspaniałe upominki.

  

 

galeria