W niedzielę 23.06.2010r. pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Swarzędz Anny Tomickiej w hali SCSiR  odbył się I Turniej Przedszkolaków o Puchar UKS „Lider”.

W rozgrywkach turniejowych wzięły udział dzieci 6-letnie ze swarzędzkich przedszkoli i szkół podstawowych, które podzielono na dwie grupy eliminacyjne. Nasze przedszkole reprezentowali: Bartosz Łuczak, Gracjan Lewandowski, Wiktor Koralewski, Kacper Matusiak, Karolina Dankowska, Jakub Maćkowiak, Józek Biegański, Kacper Stachowski oraz Mateusz Pytka- bramkarz.

Wielki wysiłek i ogromne zaangażowanie podczas całych zmagań turniejowych zagwarantowały naszym młodym piłkarzom wejście do wielkiego finału. W meczu finałowym nasza drużyna zmierzyła się z zawodnikami Szkoły Podstawowej Nr 4, zdobywając tytuł wicemistrzów.

II miejsce w Turnieju Przedszkolaków, to nie jedyny tego dnia, ogromny sukces naszych piłkarzy. Najlepszym zawodnikiem turniejowych rozgrywek został zawodnik naszej drużyny Bartosz Łuczak, który za wspaniałą grę otrzymał statuetkę oraz specjalną nagrodę.

Serdecznie dziękujemy Pani Ewie Janik oraz Panom Adamowi Łuczakowi i Dawidowi Lewandowskiemu, którzy przygotowywali naszą drużynę do rozgrywek oraz wszystkim rodzicom kibicującym naszym wspaniałym piłkarzom.

Naszej wspaniałej zawodniczce Karolince oraz jej równie wspaniałym kolegom gratulujemy, życząc dalszych sukcesów.

galeria