„MIŚ USZATEK” PIŁKARSKIM MISTRZEM

W sobotę 7.05.2011 odbył się II Turniej Piłki Nożnej Przedszkolaków o Puchar UKS „Lider”. Zespół naszego przedszkola sprawił nam bardzo miłą niespodziankę, zdobywając w turnieju  I miejsce.

W rozgrywkach wzięło udział aż 9 zespołów. W fazie grupowej zmierzyliśmy się z następującymi drużynami: „Kasztanki”, „Zielona Półnutka”, „Tęczowy Port” oraz  SP nr 1. Nasi chłopcy wygrali wszystkie mecze i wyszli z grupy z pierwszego miejsca. W półfinale zmierzyliśmy się z zespołem „Żołędziowe Skrzaty”. Po bardzo zaciętym i równorzędnym meczu wygraliśmy 1:0. W finale spotkały się zespoły „Misia Uszatka” oraz „Zielonej Półnutki”. Spotkanie było niezwykle emocjonujące. Nasi zawodnicy zachowali więcej „zimnej krwi” i w ostatniej minucie strzelili gola na miarę mistrzostwa. Po ostatnim gwizdku radości nie było końca.

„Królem Strzelców” turnieju został zawodnik „Misia Uszatka” Kacper Janik, zdobywca 7 bramek. Decydujące gole dla naszego zespołu (w półfinale i finale) zdobył Mateusz Brożyński, natomiast nasz bramkarz Piotr Załęski w całych zawodach „wpuścił” tylko 1 bramkę.

Na pochwałę i uznanie zasługuje cały zespół, który wystąpił w składzie:

Piotr Załęski, Kacper Błaszkowski, Kacper Besztocha, Kacper Janik (7bramek), Mateusz Brożyński (4 bramki), Mateusz Buśko, Adam Białas (1 bramka), Jakub Lisiecki, Bartosz Ostrowski (gr.4) oraz Marcin Stachowiak (1 bramka)(gr.5).

Dziękujemy rodzicom, rodzeństwu, dziadkom, koleżankom i kolegom za wspaniały doping.

Trener drużyny

Ewa Portala-Janik

 

P.S. OGROMNE GRATULACJE DLA NASZEJ TRENERKI!!! Jest to wielki sukces dla Pani, a dla nas (nauczycieli i Rodziców) wielka duma, że nasze dzieci potrafiły nas tak zaskoczyć!

Trzeba dodać, że dzieci nie tylko po mistrzowsku grały, tak jak profesjonaliści cieszyli się z każdej bramki 🙂 – A.Graj

 

galeria